Muzeum Ziemi Otwockiej im M.E.Andriollego

Otwock-HiStory blog

Fotoblog

Lato na Tarasie

Tych, którzy spędzają wakacje w Otwocku serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję muzealnego Lata na Tarasie! Propozycję kierujemy do dzieci wraz z opiekunami (grupy liczące wiecej niż 5 osób prosimy o wcześniejsze zgłoszenia). Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.  Oto program:

6 lipca, godz. 11.00 - 13.00 - Warsztaty archeologiczne. Jeśli ktoś z Was nie mógł się pojawić na tegorocznym Pikniku Archeologicznym, zapraszamy na powtórkę niektórych atrakcji. Przez dwie godziny będziecie mogli szukać skarbów w wykopie i wykonywać biżuterię z kolorowych koralików, a na koniec upiec własną pizzę z dowolnie wybranymi dodatkami.

11 lipca, godz. 11.00 - 13.00 - Japońskie latawce Koinobori. Wspólnie wykonamy tradycyjne latawce w kształcie karpia wywieszane w Japonii z okazji Dnia Dziecka.

14 lipca, godz. 11.00 - 13.00 - Mini albumy na zdjęcia z wakacji. Letni odpoczynek dopiero się zaczął. Z pewnością w czasie wakacji spotka Was wiele przygód, które zapragniecie uwiecznić na fotografiach. Nasz mini album to sposób na to, aby najpiękniejsze letnie zajęcia mieć w jednym miejscu.