Muzeum Ziemi Otwockiej im M.E.Andriollego

Kalendarz imprez

Aktualności

Boże Narodzenie na dawnej wsi - warsztaty dla grup - brak miejsc

O nas

Ekspozycja stała

Edukacja

Projekty badawcze

Kontakt

Otwock-HiStory blog

Fotoblog

Facebook

Aktualności

09.12. - Kulki Świętego Mikołaja - bożonarodzeniowe warsztaty rodzinne

W sobotę 9 grudnia zapraszamy Was serdecznie na kolejne muzealne warsztaty rodzinne. Tym razem poznamy legendę o św. Mikołaju, a następnie będziemy wspólnie robić świąteczne skarpety (właściwie my robimy je już od tygodnia, a Waszym zadaniem będzie je dokończyć i ozdobić wspaniałymi filcowymi Mikołajami, choinkami, reniferami, bałwankami i czym tam sobie jeszcze będziecie chcieli) oraz kleić i lukrować domki z piernika.

Musimy Was jednocześnie poinformować, że zmieniamy nieco zasady uczestnictwa w naszych warsztatach. Jest nam niezwykle miło, że tak licznie uczestniczycie w muzealnych imprezach i zajęciach. Zależy nam, abyście dobrze się u nas czuli i aby nikt nie wychodził stąd z pustymi rękami. Dlatego też, aby każdemu z Was zapewnić miejsce siedzące, wybór materiałów i wygodę podczas pracy, tym razem prosimy, abyście do 9 grudnia zapisywali się na nadchodzące warsztaty. Wstęp jest jak zwykle bezpłatny.

Zapisy: muzeum@otwock.pl lub tel. 22 788 15 45

Brak miejsc !

Sobota, 09.12., godz. 11.00

czytaj więcej

 


 

02.12. - Roślinne Święta - warsztaty kulinarne z Roots Vege

Czy można przyrządzić rybę bez ryby? Kulinarny tandem Roots Vege twierdzi, że można! Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak to zrobić, w najbliższą sobotę zapraszamy na kolejne wegańskie warsztaty kulinarne dla dorosłych. Oczywiście na "rybie bez ryby" się nie skończy - dziewczyny przygotowały także inne roślinne propozycje na nadchodzące Święta. Zatem nie zwlekajcie i zapisujcie się natychmiast - są jeszcze wolne miejsca!

Inwestycja w warsztat: 35 zł od osoby. Zapisy w Muzeum (muzeum@otwock.pl lub tel. 22 788 15 45)

Sobota, 02.12., godz. 14.00

 

czytaj więcej

 


 

Strona 1 z 126 Poprzednia Następna

Copyright Muzeum Ziemii Otwockiej © 2007. Projekt i realizacja: Proconnectia